KUBERG

Kuberg volt app

Hoia oma ratas kontrolli all

Jälgi oma ratta hingeelu

Kuberg Volt app on taskus olev mootorratta tööriistakomplekt. Kasutage rakendust, et oma rattaga suhelda ja saate asjakohast teavet reaalajas. Saadaval nii iOS-i kui ka Android-i jaoks.

Asset 1

Siduge telefon oma rattagaÜhendage Streamport adapter põhikontrolleriga ja lubage WiFi-funktsioonid. Kasutage Streamport'i, et võimaldada Kuberg Volt App'i kõik funktsioonid. (Streamport adapterit müüakse eraldi).

Asset 2

Kasutage oma telefoni spidomeetrinaJälgige oma kiirust ja aku kasutusaega. Kinnitage oma telefon juhtraua külge ja kasutage seda spidomeetrina, hoides samal ajal silma peal, kui palju aku laetust on alles.

Asset 3

Uuendage oma ratta tarkvaraAutomaatsete püsivara värskendustega ja tarkvara pideva täiustamise tõttu saate alati rattast kätte maksimumi.

Asset 4

Jälgige sõitmise statistikatMõõtke oma ringiaegu, et võrrelda oma progressi ja saada parem ülevaade oma edusammudest. Jagage oma sõite, marsruute ja statistikat.

Asset 5

Seadke tippkiirus ja maksimaalne pöördemomentReguleerige ratta kiirust ja pöördemomenti, et see vastaks teie või teie lapse mugavustasemele. Parool kaitseb seadeid, et laps ei saaks neid muuta.

Asset 6

Määrake sõidu perimeeterPerimeetri määramisega saate piirata, kui kaugele teie laps saab sõita. Perimeetrist välja sõitmine aeglustab ratta madalaimale kiirusele, hoiatades last, et on aeg tagasi pöörata.

Streamport

Ühendage Streamport adapter põhikontrolleriga ja lubage WiFi-funktsioonid. Kasutage Streamport’i, et võimaldada Kuberg Volt App’i kõik funktsioonid. 

Streamport adapterit müüakse eraldi

Streamporti pole võimalik kasutada Freerideri 1.-se seeria ratastel ega enne 2016 toodetud Young Rideri mudelite puhul!

Lae app alla

Hankige kogu vajalik teave, et hoida oma Kubergi ratas sujuvalt sõidus ja tagada lapse turvalisus sõidu ajal.